| grgdlk a întrebat:

Cum sterg un videoclip de pe youtube? am ceva ce incalca niste drepturi de autor p acolo si am primit un fel de restrictie pe cont, daca sterg video ul zice acolo ca restrictia va fi automat ridicata, si nu gasesc butonul ala deleteeeelaughing

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click pe my videos bifezi videoclipul respectiv dupa care dai la Actions si dupa aia delete.

| grgdlk explică (pentru evenso):

Multumesc, chiar sub nasul meu era butonul, atentiaaa

| evenso a răspuns (pentru grgdlk):

Asa este, de regula ce e sub nasul nostru nu-l vedem laughing
Merci si eu happy

| grgdlk explică (pentru evenso):

Stii vreun program cu care sa fac captura de ecran hd?

| evenso a răspuns (pentru grgdlk):

Eu nu, dar neluL stie sigur :)

http://www.TPU.ro/utilizator/alqkb

5 răspunsuri:
| dinamo98 a răspuns:

Frate am si eu o intrebare: daca noi doi incalcam drepturi de autor altii de pe you tube nu crezi ca au primit si ei k si eu am primit pe un video da il las acolo