| oreooooo a întrebat:

Cum stergi albumele de pe facebook? am cronologie mentionez asta deoarece inainte stiam iar acum nulaughing

Răspuns Câştigător
| ChristinneVonD a răspuns:

Dai click pe poza ta de profil, iar in partea dreapta pe poza scrie " fotografii de profil", dai acolo. Apoi, sus in partea stanga iti apare "fotografii de profil" dedesubt numele tau si (Albume).Dai pe (Albume), Apoi dai click pe un album si faci la fel ca inainte ( adica editeaza albumul->sterge albumul).
P.S: Albumul cu fotografii de coperta" nu merge sters.
Sper sa te descurci, nu ma pricep prea bine la explicat big grin:*

1 răspuns:
| Cristal11 a răspuns:

Dai click pe poza ta de profil, iar in partea dreapta pe poza scrie " fotografii de profil", dai acolo. Apoi, sus in partea stanga iti apare "fotografii de profil" dedesubt numele tau si (Albume).Dai pe (Albume), Apoi dai click pe un album si faci la fel ca inainte ( adica editeaza albumul->sterge albumul).
P.S: Albumul cu fotografii de coperta" nu merge sters.

Succes!