| IoanaBogdana a întrebat:

Cum strangi puncte pe TPU? doar daca primesti funde? si de cate funde ai nevoie ca sa fi expert? ofer fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puncte strangi din raspunsuri, funde si voturi primite.
Ca sa fii expert nu-ti trebuie neaparat funde, ci minim 500 raspunsuri inteligente.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Nu funda este scopul TPU.

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Pai, trebuie sa raspunzi la intrebarile celorlalti.
Conteaza voturile date de ultilizatori la raspunsurile tale "Inteligent", "Amuzant" etc. Dar sa nu ai multe voturi de "Stupid" si "Nefolositor".
Ca sa fii expert TPU trebuie sa ai min. 100 de funde.
Cred. happy

| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
Strangi puncte dand raspunsuri. Daca primesti o fundita inseamna 100 puncte.Ca sa devii EXPERT TPU, ai nevoie de minim 500 de funde.

Bafta!

| kiky278 a răspuns:

Deci...

Strangi puncte daca adaugi raspunsuri sid aca primesti funda

Cred ca ai nevoie de vreo 100 de funde pentru a deveni expert!

| Lluvia a răspuns:

Ai venit pe acest site pentru a deveni expert?straight face
doar asta te intereseaza?
incearca sa ii ajuti pe ceilalti si atunci te vei simti mai bine
nu cred ca o fundita amarata ajuta cu cevastraight face
ce a ajuns lumea asta straight face nu poti sa ajuti fara sa ceri ceva in schimb?straight face

| Namastee a răspuns:

Daca raspunzi primul, daca raspunzi daca ai funtite daca primesti aprecieri ( adica rasp inteligent, folositor etc. ) si nu stiu de cate funde ai nevoie.cred ca peste 300thinking

| mada00madalyna a răspuns:

Strangi puncte dand voturi si raspunzand la intrebari.Funde...foarte multe peste 20.

| IoanaBogdana explică:

Multumesc pentru ajutor! toti ati primit un vot "folositor".

| nononononono a răspuns:

Nu. Punctele le aduni si daca raspunzi la intrebari.pentru a fi expert ai nevoie de mai multe funde.peste 25...nu stiu sigurbig grin funda?:Sbig grin:Sbig grin

| Bibi1 a răspuns:

Din cate stiu strangi puncte atunci cand raspunzi cuiva la o intrebare