| Kanpeki a întrebat:

Cum sunt cartile Harry Potter? As vrea sa le citesc dar nu stiu daca merita. Niste pareri va rog?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Faine
am citit 4 volume si apoi nu am mai cumparat.nu stiu de ce.
dar merita citite.
volumul 4 e bestial cel putin:X

| NAdrian a răspuns:

Sunt frumoase, dar la fel de costisitoare

| xSoaked a răspuns:

Sunt foarte bune. Extrem de captivante, nu le poti lasa din mana si scrise intr-un mod unic. Cum am inceput prima carte, a trebuit sa mi le cumpar pe toate celelalte 6 pentru ca eram nerabdatoare sa le citesc... cel mai mult mi-a luat sa citesc volumul 5 - aproape 2 saptamani, pentru ca am avut o perioada ocupata. Deci iti dai seama cat de bune suntwinking

| Miuriel a răspuns:

Merita citite, sunt niste lecturi foarte interesantewinking daca ai rabdare sa le citesti sigur o sa te simti atras de toate cartile:X spor la cititsmug