| grace916 a întrebat:

Cum sunt fetele din zodia sagetator?

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Asa:Femeia din zodia Sagetator isi doreste un barbat al carui corp este armonios, un fizic pe care ea sa-l poata adora. Ea nu este interesata de un singuratic si nici de genul macho. Atunci cand intalneste un barbat frumos din zodia Balantei ea simte ca in sfarsit si-a intalnit idealul. In mod egal el se va simti trezit instantaneu de pasiunea, vitalitatea si increderea naturii ei. Lui ii place sa fie condus de ea, dar in acelasi timp lui ii va fi frica sa nu fie dominat de prea multa pasiune. Cea mai mare placere o vor simti cand vor petrece impreuna. Conversatiile lor erotice vor fi inceputul atractiei erotice dintre ei, pana cand se vor atinge unul pe celalalt. Lui ii plac femeile puternice, vivace si impreuna vor atinge inaltimile extazului erotic. Daca el are Luna sau Venus in Sagetator atunci aceasta relatie ar putea avea un viitor de lunga durata, mentinandu-se erotica si vibranta.
Asa sunt sagetatorii, intr-adevar(cunosc cativa) dar nu cred in horoscop si alte din astea.

| Sophia1100 a răspuns:

Sensibile