| Meli2314 a întrebat:

Cum sunt relatiile de dragoste la liceu? :-D. Voi ati avut? Imi puteti impartasi povestile voastre?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Care relatii? De dragoste sau de prietenie?

| Meli2314 explică (pentru CuriousStuff):

De dragoste

| CuriousStuff a răspuns (pentru Meli2314):

Puerile, baietii incearca sa aiba cat mai multe, fetele inca cred in Feti Frumosi pe cai albi si majoritatea isi incep viata sexuala atunci, asa ca have fun.
Iti dau un singur exemplu, cat timp am fost in liceu am avut o colega care a stat toti cei 4 ani de liceu cu un baiat iar dupa ce a terminat liceul s-au despartit si la cateva luni a facut un copil cu altul. Si nu numai ea, majoritatea relatiilor din liceu nu au tinut si dupa terminarea acestuia, dar normal ca exista si exceptii de la regula.
Dar sunt frumoase, fluturi in stomac, emotiile te coplesesc, crezi cu adevarat ca el/ea e alesul/aleasa. Eu zic sa nu le iei foarte in serios, totusi.

| ambicio a răspuns:

Mai bine stai singur în timpul liceului

| Biu009 a răspuns:

Sunt o pierdere de vreme, stres in plus. Asta doar daca nu gasesti pe cineva cu care sa ai o relatie serioasasi frumoasa care sa dureze pe tot parcursul liceului