| esrarkeş a întrebat:

Cum sunt sobraine? De cate feluri sunt? Care sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

1.Super slims:negru(scarboase)roz, alb
2.King size:auriu, negru, albastru
3.Laube:alb si negru rusesc, cocktail
Totusi, sfatul meu, mai bine nu incerca!
TUTUNUL DAUNEAZA GRAV SANATATII!

| esrarkeş explică (pentru pietrean):

Sunt fumatoare deci...

| pietrean a răspuns (pentru esrarkeş):

Deci,lasa-te de fumat! Cum crezi ca miroase o fata(nu am vazut anul nasterii in "profil")de la fumul de tigara,cum crezi ca o sa arate plamanii tai, apoi vocea ta(o sa fie grava), tenul, o sa arate maroniu, ridat? Totul sta in vointa ta.

| esrarkeş explică (pentru pietrean):

Am 15 anidaca vrei sa stii neaparat

| pietrean a răspuns (pentru esrarkeş):

Nu tineam neaparat sa stiu(intr-un fel vorbesti cu un adolescent, alt fel vorbesti cu o persoana de 30-40-60 ani), dar faptul ca ai 15 ani, chiar cred ca ti-am dat sfatul cel mai bun.Acum,tu decizi ce ai de facut!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fuma mă!