| Alinootzza a întrebat:

Cum sunt vazute fetele timide de catre baieti?

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

Acum fiecare va vedem altfel...sincer mie imi plac fetele timide sunt mai dificile trebuie sa le descoperi mult pana sa o faci ca si cu tine sa nu fie...interesanta intrebare. sper ca te-am ajutatwinking

| Alinootzza explică (pentru ziggs):

Si daca acea fata incearca sa se schimbe iesind si incercand sa vorbeasca, dar nu in execes in fata celor care o cunosc pare ridicola (ma refer la baieti)?

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Invizibile. Asta daca nu e vreo 'bunaciune' cu ţâţe brici si cur de plastic, dar in general alea nu sunt timide.

| adelinauta a răspuns:

In primul rind fetele care sunt timide baietii cred ca sunt usuratice dar si greu de inteles...majoritatea nu se baga in belele cu fete timide, poate de teama dar poate si pentru greutatile care le va avea de suportat pe parcursul unei relatii cu o fata timida