| JustMeCata a întrebat:

Cum șterg o pagina nu un cont pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

Ai grija, deoarece nu mai poti sa "readuci la viata" pagina stearsa.

1 răspuns:
| Allexaandraa a răspuns:

Buna...
Dai la Contul meu iar apoi dai la Setarile contului si vezi ca jos de tot scrie Dezactiveaza Cont si dai click si il dezactivezi...

:*