| anonim_4396 a întrebat:

Cum traiesti fara prieteni stiind ca esti buni iar oamenii te folosesc pentru asta, doar pentru asta. Simt ca sunt bun doar la nevoie...

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Ajuta,și cere ajutorul. Daca tu ajuți, și pe iei îi doare în fund când și tu ai nevoie, fă-te nevăzut.

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Învață să ți alegi.
Și fii puțin mai indiferent.

| Nevroza a răspuns (pentru Elena9328):

Sunt indiferent, prea indiferent, mq gandesc ca poate asta e problema

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Nevroza):

Nu esti indiferent acum.

| Elena9328 a răspuns (pentru Nevroza):

Ajuta,și cere ajutorul. Daca tu ajuți, și pe iei îi doare în fund când și tu ai nevoie, fă-te nevăzut.