| mzqpsx a întrebat:

Cum trebuie sa completez un bilet de pariuri sportive? n-am mai facut niciodata asa ceva.ce trebuie sa scriu. sa fac.daca castig ce fac? etc.

1 răspuns:
| cosminnic121 a răspuns:

Depinde daca joci in oras sau pe net in caz ca joci in oras de duci iei frumos un bilet dala si un creion si vezi ca la meciuri gasesti un cod scriu codul meciului apoi pai ca ori castiga aia ori aia mai intrebi si u pe acolo pentru ca nici eu nu ma prea pricep big grin