| heos a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport cu o fata daca o scot in oras

2 răspunsuri:
| MademoiselleV a răspuns:

Manierele - cele mai importante. Fii un gentleman pentru că respectivii sunt destul de rari şi apreciaţi de fete. În al doilea rând, întreab-o despre ea, şi nu doar subiecte banale, încearcă să o cunoşti. Fii deschis, cu zâmbetul pe buze ca să creezi o atmosferă veselă, degajată, şi totul o să iasă bine. Multă baftă.

| ver0 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi civilizat, sa nu te scobesti in nas, sa nu stranuti fara sa pui mana la gura, sa scuipi, etc, in al 2lea rand, sa fi un gentleman daca iesiti undeva, ii asezi tu scaunul, ii dai tu geaca/paltonul/bluza si i-o pui pe cuier, si fii tu insati, succesbig grin