| BlueFire1 a întrebat:

Cum treci peste o iubire la care a trecut prea mult timp so ea spune ca e tarziu sau cum refac relatia?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O relatie rupta, chiar daca o innozi, tot nu mai rezista. Esti tanar, mergi mai departe.

| BlueFire1 explică (pentru neutrino):

Cum ai zis chiar daca o innozi tot nu mai rezista dar eu nu por sa o uit si imi vine sa ma bat ca daca actionam mai repede mai eram cu ea dar mi-am dat seama de asta prea tarziu

| neutrino a răspuns (pentru BlueFire1):

Nu poti schimba regulile jocului, aceasta e viata, cu bune si cu rele.

| BlueFire1 explică (pentru neutrino):

Da dar cand iti dai seama ca esti prost si e prea tarziu mai ales daca o iubesti asta lasa semne adanci