| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati imagina petrecerea voastra de vis? invitati, decorati, mancare, bauturi, locatie..etc

Răspuns Câştigător
| Aly_9916 a răspuns:

Hhmmm pentru mine se apropie majoratu si sincer abia astept abia mai dorm noaptea :X La mine o sa fie ceva de genu acasa ceva simplu cu prieteni apropiati ( nu prefer sa fac intr-o locatie nuss gen restaurant pentru ca acolo trebuie sa inviti multe persoana si o sa vina si persoane pe care tu nu le cunosti si bla bla te-ai prinswinking ) Deci da eu prefer ceva simpu si cu prieteni aproape pentru ca stiu ca o sa iasa ceva funny ^^ happy

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Multă bere, ţigări, poate şi ceva etnobotanice...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac petrecerile.

| mosora2002 a răspuns:

Decoratii, mancare, confetii, reflectoare, distractie, multe persoane