| Cretzullina a întrebat:

Cum v-ati sarbatorit aniversarea de 14 ani?

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Am mers in oras cu cei mai buni 3 prieteni la o pizza si dupa am venit acasa impreuna cu cel mai bun prieten de atunci si ne-am jucat pe PC toata ziua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M'am uitat la TV happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

n-am făcut-o.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu am sarbatorit-o cu tort, amici si colegi de scoala. Acasa! Fara rude! Pe manele(ahahah)-nu dansa nimeni pentru ca ne era rusine. Vorbeam toti, mult si contemporan. Nu ne-am certat, nu puneam poze pe facebook, nu eram invidiosi unii pe altii. Ne placeau desenele, alea frumoase, si dulcurile. Si ne iubeam unii pe altii. Important, cred eu, e sa iti petreci ziua de nastere si orice alta sarbatoare mai mult sau mai putin pagana, in companie buna. Restul vine de la sine. Important e sa ai tort, napolitane Joe, fursecuri si Coca-Cola!

| Today a răspuns:

Cu prietena cea mai buna, acasa.
Iti dau un sfat, cheama-ti prietenii cu care te intelegi tu cel mai bine, ca sa nu iti strici buna dispozitie din cauza altora.
Daca ii ai pe ei, restul distractiei vine de la sine happy