| anonim_4396 a întrebat:

Cum va intelegeti cu colegii de clasa? Ceva sfaturi aveti?

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Eu sunt in primul an de liceu si pot spune ca deja ma inteleg super cu toti colegii din clasa. Sfatul meu e sa discuti cu toti sa intri in vorba cu ei. Bafta :*

| horansgang a răspuns:

Un sfat foarte importat! : Daca esti tupeist si amuzant si intri in ''gasca'' celor ''populari'' din clasa nu o sa mai ai probleme cu ei. Nu stiu de ce dar unii profesori fac diferente si colegi la fel. Sau daca ai macar un bun coleg cu care te intelegi foarte bine atunci totul merge bine. Dar daca n-ai. E naspa.