| Moov a întrebat:

Cum vedeti voi viata? Din perspectiva negativa as prefera sa aud idei. Funda cea mai asemanatoare parere cu a mea.

3 răspunsuri:
| Ionut_2962 a răspuns:

Draga Moov viata asta e asa cum vrei tu sa tio faci adica ce ai urmarit de la inceput daca ai incercat sa te afirmi vei fi mare daca ai pierdut timpul degeaba pana acum esti zero dar inca mai ai timp deci viata asta e o cu##a vi nu te iarta niciodata deci profita de ea atunci cand poti din punctul meu de vedere viata e frumoasa si trebuie traitawinking

| milom a răspuns:

Citeste ceva, poate vreun filozof merita funda aia mai tare decat un oarecare de pe aici.

| nikol a răspuns:

In viata nu trebuie sa gandesti negativ deoarece te va duce la depresii chiar si sinucidere.Eu gandesc tot timpul pozitiv indiferent de situatie.Sa stii ca daca gandesti pozitiv ai o viata mult mai buna.Pana la urma orice problema are o rezolvare.