| FriendsShow a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala de ieri?big grinbig grin ati luat vreo nota?

Răspuns Câştigător
| analia0103 a răspuns:

Directorul arata cu 10 ani mai batran, ziceai ca e un mort viu

Dirigul si-a cumparat ochelari noi si si-a pus dantura

Proful de bio a mai scazut cu 10 cm in inaltime practic e piticul scolii

Profa de fizica venise de la o nunta si era imbracata in alb complet

Proful de istorie se dadea la boboace la poarta

Si eu stateam si ii priveam

fundita?

3 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Nu, inca nu si spun MERSI ca nu am invatat la nimic blushing
O fi bine, mai ales ca nu prea sau facut ore.
Tie cum ti-a mers?

| HaiTaci a răspuns:

A fost interesanta.Am luat un 10 la francezabatting eyelashes

| analia0103 a răspuns:

Directorul arata cu 10 ani mai batran, ziceai ca e un mort viu

Dirigul si-a cumparat ochelari noi si si-a pus dantura

Proful de bio a mai scazut cu 10 cm in inaltime practic e piticul scolii

Profa de fizica venise de la o nunta si era imbracata in alb complet

Proful de istorie se dadea la boboace la poarta

Si eu stateam si ii priveam nu luand vreo nota