| andra_4231 a întrebat:

Cum vi se pare Samsung Galaxy Fit?

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Mie mi se pare că este cam rotund, nu? Adică aceasta este o părere personală, dar ştii cum se spune, gusturile nu se discută.
Baftă!

| WizKhalifaa a răspuns:

Un telefon foarte bun, mai ales la calitate-pret. Cam toate din seria Galaxy sunt de laudat. Il are un prieten de al meu si pot sa zic ca eu un telefon perfect (pentru banii aia bine inteles). Face poze destul de bune, nu are lag, compatibil cu multe aplicatii, wifi-ul merge perfect si la design mie personal mi se pare fain.