| Ronnie35 a întrebat:

Cum vi se pare serialul Gossip Girl? Eu m-am uitat la primul sezon si sincer mi s-a parut un pic plictisitor. adica intruna Serena se cearta cu Blair. Nate ba e cu Blair, ba cu Serena, ba cu Jenny...si tot asa. se invarte ca intr-un lant.

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Pe parcurs, serialul o sa devina foarte interesant, crede-ma.
Da, as putea fi de acord cu tine, primul sezon a fost un pic cam plictisitor, dar daca ajungi la sezonul 5, o sa-ti schimbi parerea.
Este un serial de nota 10, chiar te sfatuiesc sa te uiti in continuare!

1 răspuns:
| wforweirdo a răspuns:

La fel, plictisitor. E de piţipoance.