| denisa2803 a întrebat:

Cum vi se pare volumul de carti "Vampirii sudului"? eu am citit abia primul volum si am devenit dependentalaughingsi intr-un fel se potriveste cu viata mea(doar ca in carte este fictiune)

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Si eu acum de curand am citit primul volum, asa pe nerasuflate happy e foarte frumoasa povestea si si serialul facut dupa carti e genial :X ma gandesc sa mi la comand si celelalte de pe net, ca au aparut 10 volume si si un in plus "Povestiri cu Sookie Stackhouse" big grin

| denisa2803 explică:

Eu am toate cele 10 volumehappydar sunt genialeelove struck