| Anonim_Anm_1991 a întrebat:

Cum vine crăciunul eu cu prietenii mei am decis să facem secret santa. Trebuie să îi iau cadou unei colege si nu știu ce. Am nevoie de ajutor vă rog. ♥♥♪
Ofer fundă.

2 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Salut. Daca nu stii ce sa ii oferi, presupun ca nu va cunoasteti prea bine ca sa ii stii gusturile. Mergi pe un cadou neutru, ceva ce ar putea fi util oricui: fular, manusi, un pulover sau un tricou, toate cu motive de iarna sau de Craciun, ca sa fie in ton cu sarbatorea. Uite aici cateva idei de cadouri dragute pentru Craciun: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/tricouri-craciun/

| AquaBlue97 a răspuns:

Depinde ce ii place, depinde de buget ai o bratara, un trandafir (rosu - iubire), o cutie de bomboane... si cam atat