| ramona_5587 a întrebat:

Cum vor baietii sa fie fetele? ce le place la fete?
o fata cum ar putea cuceri un baiat?happy

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Baietii vor fete frumoase(ca sa aiba cu ce se mandritongue), inteligente, pline de viata, cu simtul umorului, naturale, integre, sincere, ingrijite si feminine(foarte important!). Ce le place la fete? Felul de-a fi, zambetul, popularitatea, sa fie sociabile, comunicative, intelegatoare.
O fata poate cuceri prin felul ei de-a fi, natural, prin zambetul ei, cu frumusetea dar nu in ultimul rand trebuie sa dovedeasca ca are si ceva neuroni in capsor.asta daca baietul nu cauta doar sex!big grin

16 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Poi pentru baietii fata perfecta ar trebui sa fie-frumoasa
-sa aiba incredere in ea
-sa fie amuzanta
-sa se integreze in grupul lui de prieteni
-sa nu fie cicalitoare
-sa fie cumintehappy

| want2bMajestic a răspuns:

Sa nu fie o pers cu 2 fete, sa fie amuzanta, constienta ca o iubesc, simpatica etc

| AllenTJ a răspuns:

Le place multe la fete ca e sub 50 si baieTZI e indragostiti si shukari laughing ( Ironizarea prostiei tale efemere )

| sese a răspuns:

1.cum vor fetele sa fie baietii
2. ce le place si fetelor la baieti
3.aici m-ai incurcat

| Cristina_2136 a răspuns:

Sunt de acord cu celelate raspunsuri, dar cred ca pentru a cuceri un baiat depinde si de baiat si de stilul lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii ...ramona crede-ma vor ca fetele sa le faca toate poftele si sa fie cit mai sexy...de altfel s ale faca si o imagin buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu indiferenta, sa se poate obisnuit sa-l cucereasca pe ascuns ca si cum nu ar stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le placa sa ai vagin si sa mastrubeze cu degetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste comunicare sinceritate si antelegere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue ca fata sa stimeze baiatul, si sal iubeasca, pe urma merge sexu si etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vra baietii de la fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i mereu da si spune-i cal iubesti sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa cuceresc un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturalete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de ea si de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim a spus:"Baietii ...ramona crede-ma vor ca fetele sa le faca toate poftele si sa fie cit mai sexy...de altfel s ale faca si o imagin buna ". Eu vreau sa contrazic aceasta persoana. Este adevarat ca unii baietii vor doar lucrurile specificate mai sus. Eu, baiat fiind, pot spune ca sunt totodata si unul "pretentios" cand vine vorba de fete, dar nu ma uit doar la aspectul fizic, chiar daca si acesta este un caracter important, consider inteligenta, bunatatea si socializarea niste calitati mult mai importante. Si pot spune cu mandrie faptul ca cunost asemenea persoane.