| anonim_4396 a întrebat:

Cum vor fii mediile de admitere la liceu anul acesta? credeti ca vor mai scadea?
La ce ne ajuta mediile din brosura? Adica vor fi la fel anul acesta?

Răspuns Câştigător
| OrangeJuice a răspuns:

Mediile de anul trecut au crescut fata de acum 2 ani. Dupa mine vor ramane cam la fel, mici diferente.Mediile din brosura te ajuta sa iti dai seama ce licee poti alege. In mod normal ar trebui sa treci licee care au media de admitere acum cu un punct jumate peste a ta si sa scazi pana la un punct sub media ta.

1 răspuns:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Fata de anul trecut cred ca mediile or sa scada foarte mult...happy Mediile din brosura sunt orientative, pentru a te ajuta sa iti alegi liceul