| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Cum vreti voi sa va traiti viata?

Răspuns Câştigător
| OxiiiLineage a răspuns:

Cum simtim. Viata o traiesti oricum, si cu bune, si cu rele. E minunat :d.
Viata

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea sa am posibilitatea de a calatori foarte mult. In rest as vrea o viata care sa isi aiba suportul in prietenii sincere.

| LostInDreams a răspuns:

Avand in vedere ca am 14 ani, am tot dreptul sa visez si sa le impartasesc si celorlati visurile mele.profesoara mea de franceza m-a invatat sa visez mereu la un viitor frumos, asa ca eu asta fac. Vreau sa imi traiesc viata cum pot mai vine, zambind cat mai mult, bucurandu-ma de fiecare raza de soare si de fiecare lacrima care mi. e data. Vreau sa am o viata plina, sa profit de fiecare distracte a adolescentei, sa fac un liceu bun, o facultate frumoasa, sa am o meserie buna, sa fiu recunoscuta, sa am mereu un tel si un vis dupa care sa ma ghidez. Vreau sa am o locuinta frumoasa, un prieten perfect, o familie frumoasa, sa am prieteni advarati, pe care sa ma pot baza oricand, vreau sa fiu libera, sa fac orice imi trece in cap, sa zambesc mereu si sa fiu mandra ca traiesc...cam asa vreau eu sa fie viata mea, si chiar daca nu am inca un plan de viitor bine fixat stiu sigur ca o sa lupt pentru un viitor frumos, pentru ca am doar o singura viata. tu cam la ce visezi pentru viitorul tau?:X

| AnneMarriie a răspuns:

Imi traiesc viata intens dar sa vorbesc despre fericire nu pot ca mi se pare un cuvint prea mare si apoi ma gindesc ca vietile noastre sau starile noastre sint asemenea vremii probabile.niciodata nu sti cand mori.deci mie imi place sa imi traiesc viata din plin si sa fiu liberaa.chiar daca nu se poate ca ink sunt "mica" am 14 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum îmi e data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu singur (burlac) pe viata si sa ma intretin cum pot apoi cand ajung la batranete ma internez intr-un azilwinking