| Ionut_6773 a întrebat:

Cumpar cont de metin lvl 60+ razboinic corp pe serverul Taurus.

care are?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te pune pe taurus pentru ca te baneza fara sa faci nimic asa mior facut mie cu contul de 32crying

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont de lv 50 razboinic pe corp george_rey_mysterioda add pentru detalii daca vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cont de metin pe gemeni razboinic lvl 42 ninja 30 id bogdanlm94

| Ionut_6773 explică:

Am luat de 3ori ban pe taurus la lvl 46straight facelaughing

| danducristian a răspuns:

Vand cont pe 4yOursMT2 by VeGaS de lvl 71 cu +9 tot si cal armat
Id :danutcristy