| Tirri28 a întrebat:

Cunoasteti starea de revelion, a doua zi, dupa o noapte de petrecere cu prietenii te trezesti si ai o stare asa curata, te simti ca la un nou inceput si speri ca acel an sa fie anul tau. Ce planuri aveti de revelion? Melodia asta mi-a trezit intrebarea :)) : http://www.youtube.com/watch?v=tg00YEETFzg

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu daca am o stare asa curata este pentru ca ma curat cu fiecare an de indoctrinarile de tot felul. Deci, eu nu sper, eu stiu ca sunt deja un invingator si voi fi mai intreg la minte cu fiecare an.

,, Cum am ajuns noi sa fim prostiti de papagali,
Si cine dracu vrea ca oamenii sa fie egali,
Daca Dumnezeu e raspunsu' am gresit intrebarile,
Si iata reapar iar si iar frustrarile, ''

| Elena1234456 a răspuns:

Eu revelionul il fac cu colegii, la unul dintre noi acasa big grin. Am o clasa super, ne intelegem toti bine!

| Razorsharp a răspuns:

Nu stiu ce fel de revelioane ai tu dar, eu cand ma trezesc a doua zi imi este rau de la bautura si, ma gandesc la ce am facut seara.

| Tirri28 explică (pentru Razorsharp):

Asa e si la mine, dar totusi te simti asa fresh, pregatit pentru noul an big grin, ce faci de revelionu asta? happy

| Razorsharp a răspuns (pentru Tirri28):

Cred ca alta petrecere, din auzite ar trebui sa fie epica.

| Tirri28 explică (pentru Razorsharp):

laughing, Chiar am fost la multe petreceri si am vazut cele mai ciudate lucruri ( Vomitat pe cainele stapanului pana la rupt closete si aruncate prin gradina ), si oricum nu e greu de crezut cand cineva iti povesteste cum a fost la o petrecere, daca ai experienta nu te mai miri de nimic.

| Razorsharp a răspuns (pentru Tirri28):

Stai linistit, am avut parte de mai mult...