| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata de vreo 2-3 saptamani,am iesit impreuna,ne-am distrat si ne-am simtit bine unul cu celalalt.A venit momentul sa ii spun ca o vad mai mult decat o simpla prietena(o plac). Deci cum credeti ca e mai bine,sa ii spun in fata sau sa incerc prin kino(atingeri,luat de mana,de mijloc, etc)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu zic sa te intalnesti cu ea si sa faci cum simti pe moment. Daca simti ca nu mai poti rezista fara sa-i zici atunci spune-i clar si raspicat "te plac", daca esti mai timid si mai emotionat in acel moment poti incerca prin gesturi, abia vezi si cum reactioneaza ea si astfel iti dai seama daca te place si ea si apoi ii spui.
Bafta cu fata.

2 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Pai sa-i spui din prima poate fi unpic riscant! incearca sa ii arti putin prin atingeri, si cad va gasiti un moment drgut, sarut-o! O fata poate fi mult mai fericita daca ii arati, nu sa-i zici!

| Steffani a răspuns:

Fi natural, tandru, daca-ti raspunde, sarut-o si va veni de la sine si restulwinking bafta big grin