| IreneIsHere a întrebat:

Curand e ziua mamei mele happy. vreau sa ii fac ceva 'manual'. Nu stiu ce, ca o felicitare sau, ideei?

funDa ~

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

O felicitare ar fi perfect.si cu un desen mic ar fi super:X Paste Fericitt! fundis?

| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu odata am facut o diploma cu desene si i am scris niste versuri, diploma era pentru cea mai buna mamica.Sau cand eram mai mica i am facut mamei o bagheta destul de draguta si i am zis sa si puna o dorinta ca sa scape de prea multa treaba s.a. Oricum ca fiid mama ta si iubindu te cred ca i ar placea orice ai face pentru ea.Eu iti urez mult succes si la multi ani mamei tale!

| Charlote224 a răspuns:

Păi îi poți face o poezie. Poate pare copilăros dar eu una poezie i-am făcut mamei cu o mică introducere de compunere, mică povestire despre o fetiță ce își iubea mama. Am scos la imprimantă ceva gen un pergament, apoi am băgat foaie respectivă înapoi în imprimantă și am dat print la ceea ce scrisesem. Pe spate am poza preferată a memei mele, unde era toată familia fericită la nunta fratelui meu. A fost foarte fericită. Pe deasupra îi mai poți lua și un trandafir. Nu contează ce îi dai atâta timp cât este din inimă. Ai încredere în chestia asta.
Trebuie menționat că toate acestea au fost făcute pe poze... de poză, hârtie de poză lucioasă ca să fiu înțeleasă.
Sper să funcționeze și la tine. Pentru altă idee de poezie mă poți contacta, însă ar fi mai bine să o faci tu cu creierul tău. Pergamentul ăla va deveni ceva gen felicitarea ta. Dacă vrei îi poți face un plic manual din hârtie A3, dinaceia de bloc mare. Îți voi da și un link de unde să iei model;). Pe plic poți face diferite modeel florale sau să scrii ceva pe el să îl faci special astfel în cât să se vadă că este făcut de tine.

Așa acum link-urile, primul va fi cu pergamente iar al doilea pentru plic ^^
1.
http://www.google.com/......tp?/search
2.
http://www.youtube.com/watch?v=4SxwVF2oH1U

Hmm sper să te ajute și să-i oferi mamei tale cel mai frumos cadou. Și nu uita că cel mai frumos cadou ești tu însăți și intenția pe care ai avut-o.

Mult noro și dacă e ceva contactează-mă în privat :*