| IoNutAnIm a întrebat:

Curand va vi ziua prietenei mele, face 17 ani si nu stiu ce cadou as putea sa-i fac si am nevoie de cateva sugestii

3 răspunsuri:
| Prishille a răspuns:

Bijuteri-poate un ceas, cosmetice, parfumuri, haine (daca te pricepi la gusturile ei), carti (daca ii place sa citeasca), posete, pantofi happy Sau ceva personalizat, spre exemplu: lucruri cu numele ei (cana) sau cu poza ei (perna) + flori/bomboane de ciocolata mai sofisticate. Sau afla de ce are nevoie, sau intreab-o direct, daca vrea mai bine sa ii dai banii si sa isi cumpere ea ceva practic si util, ceva ce considera ca are nevoie.Totusi chiar daca alegi varianta asta, da-i si un trandafir, sau daca iti permite situatia mai multi. In fine, acum depinde de bugetul tau. Eu i-am spus iubitului meu sa nu isi bata capul, sa imi dea banii, si mi-am luat un ondulator si un feon. Depinde si de cat de apropiati sunteti, in ce stadiu e relatia voastra...etc Totusi pana la urma gestul conteaza, incearca sa o faci sa se simta cu adevarat speciala de ziua ei, cauta sa faci ce ii place ei, etc. Cu alte cuvinte sa simta ca e ziua ei si ca e o zi mai speciala, in calendar, pentru tine.winkingSpune-i ca o iubesti, o adori, o indragesti, si profita de ziua respectiva ca sa iti scuzi si eventualele neplaceri pe care i le-ai cauzat.

| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gestul conteaza cand ii dai un cadou.O inima din argint cu o poza cu voi doua in interior ii va arata cat de mult tii la ea?