| twisteo a întrebat:

Curva clasei stie ca imi place de un baiat si azi eram cu rolele cu niste fete in oras si am vazut-o cu el o fata si inca un baiat tinanduse ca niste iubiti si ii punea mana pe fund si tot felul de lucruri si ea zicea inaine ca il uraste si ca e un cocalar.maine vreau sa ma iau de ea la scoala ajutetima cu niste replici(nu sunt singura toata luma crede ca e o curva ptc isi baga multe randuri de buteti la sani)!

2 răspunsuri:
| divaludracula a răspuns:

Si noi avem o curva a claseiwinking. Pai.thinking uite ce zic eu.
Poate ea a stiut ca esti acolo si l-a pus sa se prefaca si daca ea nu te suporta ici pe tine...atunci cred ca i`a zis ca tu il placi si sa se prefaca;@ intelegi tu nu? Sau te duci direct la el/ea.Auzi "x" tu esti cu "y"?thinking

| twisteo explică:

Nu stia ca sunt acolo si nici nu ma uraste chiar am fost prietene si se ascundea cand ma vaz