| Liuuu a întrebat:

big grinbig grinSpuneti-mi si mie cateva replici ca sa i le arunc celei mai bogate, rea, bagacioasa fata din cls! O uram toti... dar ea nu ne baga in seama, se stramba la noi si cand dam un test ceva incepe sa bazaie! Ea mereu da replica in pauze si nu gasesc ceva cu care sa o fac sa isi vada de treaba ei. Oricum umbla dupe 2 fete din cls tot bogate, dar mai bune la suflet ca ea si cele 2 nu prea o suport. Deci cand se cearta cu astea 2 vine la prietenele mele, cand se impaca se duce la alelalte. Cand ii spune omu' ceva cu frumosul ea face o fata de iti vine sa o pocnesti. NU O MAI SUPORT! A venit la noi in clasa. sa ne terorizeze!

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Nu o mai luati in seama
daca o ignorati cu totii o sa se potoleasca
si asa scapi si fara vreo medie scazuta la purtare

1 răspuns:
| Liuuu explică:

big grinbig grin scuzati vocabularul...dar e insuportabila SI SINCER SINCER M-AM SATURAT DE EA toata lumea se cearta cu ea oricum!