| Pyssaa a întrebat:

Da doua exemple de interactiuni la distanta si doua exemple de interactiune prin contact!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jsdknfjcandkjvnjvnk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta caut si eu acum pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa aflu unde pot gasi exemplu de interactine la distanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| lipsk003 a răspuns:

Pai daca sunt prin contact sunt mai apropiate si daca sunt la distanta sunt mai departate, si eu am primit problema asta la fizica si nu am stiunt-o nici eu sper sa te ajutehappy happy

| Kelsi a răspuns:

Paaaai...prin contact, doua mingi care se lovesc si batutul din palme, iar la distanta magnetii si nu mai stiu laughing. sper sa te ajutewinking

| Moldoveanu_Alexandru_1996 a răspuns:

La distanta: amenintarile (violenta verbala), magnetii (respingerea polilor)
In contact: mainile (aplauzele), o racheta si o minge de tenis (lovirea)

| BuGhYXx a răspuns:

Pai la asta ma gandesc si eu ca e o problema din fizica crying si la asta ma gandesc si eu acum daca aflu raspunsu til spun imdwinking promit

| Mada_3220 a răspuns:

De la distanta tongueamant meteorit, tranvai om si; Si celelalte: minge om, autobuz sosea etc!