| Monii a întrebat:

Da-ti-mi si mie nume de hi5 cu numele "Monica"!

Funda la cel mai frumos raspunskiss!:-x

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Moniii. Moniq. Monicaaa. ♥ Monica.

3 răspunsuri:
| BubblesStres a răspuns:

M`is from Monica.(M` is from Michael)
Moni`s colorful world
Not Just Another Moni
Monii`s official page!
Monii`s Production Here!
Kiss for Monii
Bluebubbles for Moni.
big grin sper sa iti placa! poti sa le scrii tu cu stelute si toate cele laughing. Funda?

| JustMetallica a răspuns:

╔═.♥.══════╗
Monny ♥ Ant
╚══════.♥.═╝

׺°"˜`"°º× /\/\●|\|ÿ ׺°"˜`"°º×

███▓▒░░./\/\●|\|ÿ.░░▒▓███►

[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] /\/\●|\|ÿ [̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]

«–´¯`––…·´–».-.- /\/\●|\|ÿ -.-.«-`·…––´¯`—–»

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| JustMiky a răspuns:

MikaReginaMonika