| Brunette91 a întrebat:

Daca ai afla ca esti insarcinata ( pentru fete ), stiind ca o sa ai baiat, ce nume i-ai pune puisorului? :X

Răspuns Câştigător
| NeverSayNever a răspuns:

Mie im plac urmantoarele numebig grinamian, David si Noa.

| Brunette91 explică (pentru NeverSayNever):

Foarte tare, imi plac mult!

13 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Alex

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ioan, Bogdan, Razvan, Andrei. Totusi, eu obtez pentru Razvan sau Bogdan deoarece sunt niste nume mai 'speciale' love struck

| mat31new a răspuns:

Pentru fete de ce varsta?

| Brunette91 explică (pentru mat31new):

Si tu acum, era in general. o intrebare pentru fete! happy

| mat31new a răspuns (pentru Brunette91):

Fetele au copii de la 14 ani, ti se pare ca este in regula "pentru fete"?

| Brunette91 explică (pentru mat31new):

Doamne straight face.

| Al3csandruta a răspuns:

In primul rand daca ai ramas insarcinata felicitari! Este deciaza ta (a voasta)ce nume ii dai(dati) micutului. E o "treaba de familie". Inca o data felicitari!

| Brunette91 explică (pentru Al3csandruta):

Draga mea, sa stii ca eu imi doresc, dar suntem prea tineri pentru asa ceva sad. eu inca imi fac sperante cu numele laughing), doar atat.sad acum, va veni si bebele cand vrea big grin

| Robertty a răspuns:

Robert evidentwinking

| Euuw a răspuns:

Edward sau Robertlove struck sau amandouabig grin

| RuxiLysm a răspuns:

Alexandru
Ionut
Robert
Andrei
Denis
Catalin
Marius
Adrian [Adi]
Paul
Madalin
Mihai
Raul
Te mai gandesti tu :*

| GeorgyiIone a răspuns:

Darius, Robert, George, Mihai, Ionut