| Dragnea_Marius_1990 a întrebat:

Daca ai avea trei dorinte, pe ce le-ai irosi?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

1. Sa fiu lasata in pace de catre oameni.
2. Sa pot practica pe cont propriu profesia pe care mi-o doresc si sa castig o suma decenta pentru asta (ma refer la un salariu mediu, din care poti face, ocazional, si cateva economii).
3. Sa pot acumula o cantitate cat mai mare de cunostinte si informatii in domeniile de care sunt pasionata.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanatate,fericire,bani

| ComatoseWine a răspuns:

Bani,dragoste si minte.

| positivity a răspuns:

Probabil, mi-aş dori viață infinită, mulți bani şi mai multă inteligență.
Şi atât!

| raluca0306 a răspuns:

1.sa zbor.
2.sa pot sa fiu invizibila.
3.sa fiu cu un baiat super dragut si la interior si exterior care sa ma iubeasca mult.

| AleXisAleXis a răspuns:

Mi-as dori o singura dorinta : Sanatate! Daca sunt sanatoasa restul le pot face fara doar si poate tongue

| IMS a răspuns:

Bani,foarte multe cunostinte si un job foarte bun pe viitor, pentru ca dragostea e doar o minciunahappy

| RaniaStill a răspuns:

Bani,cel mai frumos iubit din lume si fericire

| Caprio a răspuns:

1) Bani
2) Sanatate
3) O cariera in fotbal

| SpaziiiBaaa a răspuns:

1.Bani:]]]2.Pacea in lumea si 3 bineinteles inca 1000000000000000 de dorinte=]]]]]