Întrebare recomandată | arminaaaa a întrebat:

Daca ai castiga un bilet gratis de avion spre orice destinatie "la alegere"unde ai merge?

Răspuns Câştigător
| Fechete_Cristi_1985 a răspuns:

Hmm...pai as alege:Hawaii, si daca nu s-ar putea, as merge in capitala Frantei,(adica in Paris). happy

229 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In Caraibe love struck love struck dar sa stau la un hotel de lux, nu pe malul marii intr-un cort unde sa fiu tinta canibalilor laughing

| mona a răspuns:

As merge in SUA

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

America
*-*

| cristi202 a răspuns:

Timisoara! Sa fac cei 550 de km ce ma despart de orasul in care m-am nascut si crescut in mai putin de o ora, si gratuit, ce fericire!happy

| NevastuicAaA a răspuns:

Spania,Valladolid.M-a vrajit orasul!

| DEBrown a răspuns:

Big Apple happy

| 4b a răspuns:

Bora borawinking

| Musique a răspuns:

Roma.

| JohnnyBi a răspuns:

Cat mai departe de civilizatie si tehnologie. as zbura in anii 1500

| darrio2007 a răspuns:

Paris.Tour Eiffel.

| Narfundo a răspuns:

Dupa ce as termina de citit "Pe drumul singuratatii" am sa aleg ca destinatie, casa ta, ca sa ma conving

| UnleashedPsycho a răspuns:

Norvegia

| Chαяtreux a răspuns:

China

| aly a răspuns:

Eu as merge in Japonia sau Dubai.

| Laurretta a răspuns:

India

| Laurretta a răspuns:

Mexic!

| Laurretta a răspuns:

Sau India.

| vali1985 a răspuns:

As merge in Spania sau America.

| CannbalCorpse a răspuns:

As alege un loc din mica noastra Romanie! deoarece sunt multe locuri de vizitat de care nimeni nu a auzit!
"Saraca Romanie bogata ".

| TheAce a răspuns (pentru CannbalCorpse):

In sfarsit cineva care ar alege Romania! Felicitari!happy

| CannbalCorpse a răspuns (pentru TheAce):

Multumesc! happy

| CannbalCorpse a răspuns:

happy...

| Aleqa a răspuns:

In Paris, Franta.

| HolyPotato a răspuns:

Londra happy De cand eram in clasa a 3-a si am inceput sa invat cateva cuvinte in engleza mi-am dorit sa vad Anglia, dar mi-ar placea si in Manchester sau in tari precum Scotia si Irlanda

| Suzy a răspuns:

New York, Los Angeles, Tokyo etc.

| Afgshhakakl a răspuns:

Moscova este un oras fascinant! happy

| TheAce a răspuns:

Daca ar fi vara, l-as schimba cu un bilet de tren spre Vama.

| adapau a răspuns (pentru TheAce):

Si eu la fel

| maxymiliano a răspuns (pentru TheAce):

Budapesta...

| danielaxyz a răspuns:

Las vegas

| aladinbeci a răspuns:

Cred ca tot intr-un beci.

| iuliaGirl11 a răspuns:

Păi. mai multe :
Dubai,China, Los Angeles, Paris, Londra, Spania, New York! :3

| CautNume a răspuns:

Japonia