| Addiction a întrebat:

Daca ai cistiga o suma foarte mare de bani, ce ai cumpara in primul rind?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Mi-as cumpara o maimuta (ca animal de companie ) laughing rolling on the floor, alti au papagali,alti caini, alti pisici dar eu vreau o maimuta.
Asta cred ca as cumpara mai intai apoi mi-as lua haine scumpe si frumoase (mai frumoase decat cele pe care le am), apoi o vila gata mobilata, si in cele din urma mi-as cumpara/as face, o firma ca sa pot sa-mi investesc bani, logic.
Dar mai intai, maimuta laughing, fundita?

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

O chitara Jacksonlaughing

| Kristtine a răspuns:

Mi-aş cumpăra ceva ce mi-ar trebui neapărat şi restul aş băga în bancă.

| Calinuz a răspuns:

O casa