| alexandru90 a întrebat:

Daca ai fi sa plecat intr-o excursie cu masina prin frumoasa noastra tara ce obiective turistice ati vizita? Ce orase? Ce zone ale tarii? astept cat mai multe pareri si cat mai dezvoltate.

7 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

M-as duce la Brasov inca o data, pentru ca imi place tare mult orasul. As mai merge la Sarmisegetuza in Hunedoara. Si prin Vest, in Timisoara pentru ca am vrut mereu sa merg acololaughing

| anad a răspuns:

Merita sa vizitezi manastirile din Moldova, Delta, litoralul si zonele muntoase din Rodna, Cheile Bicazului sau Apuseni.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

As merge pe Transfagarasan, apoi in Moldova. love struck
Si la baile Felix!
Si la mare.

| cockie_green a răspuns:

Pai.transfagarasan-e incredibil ascultama.mergi o data mai vrei de 5 ori
du-te la castelul peles:X-e fabulos
Lacul Cincis se merita si toata zona aceea, Barajul de pe Raul
Mare, Cetatea de la Deva, Castelul Huniazilor, m-au fascinat
Moldova(Nord) -> Manastirile, Cheile Bicazului, Palatul Culturii(Iasi), Gradina Botanica Iasi, Casa lu' Ion Creanga(Humulesti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un obiectiv turistic.Numai splendori salbatice, atita tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`as duce la barajul vidraru din judetul argesssss :X Sau la vulcanii noroiosi desi am mai fost :d La manastirea Ciolanu, Curtea de arges, si baile herculanebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce discuta