| andreimirel a întrebat:

Daca ai prietena si ii dai o palma peste fund altei fete cand esti beat, poti spune ca ai inselat-o?laughing))))))

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, dar nici nu e ok

| andreimirel explică (pentru Adry05):

Stiu, dar mi-am cerut scuze de 1000 de ori, eu nici nu stiam ca am facut asta!

| Adry05 a răspuns (pentru andreimirel):

E bine măcar că realizezi c-ai greșit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Când ești beat nu se pune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca ai inselat-o nu, ca ai facut un gest de nesimtire, motiv pentru care daca nu se simte bine si vrea sa se desparta... posibil ca da.

| Andreeush a răspuns:

Nu! Înseamnă că ești prost educat.

| andreimirel explică (pentru Andreeush):

Nu inseamna asta stai calma, sau daca tu vezi asa treaba ta, am facut greseala de a exagera cu bautura si nu mai stiam de mine, pentru ca in rest nici nu vorbesc cu alte fete cu care prietena mea are probleme!

| Sofer a răspuns:

De ce ar fi înșelat? Eu nu consider asta înșelat laughing poți sa dai palme la fund la multe fete. Treaba ei dacă se supăra.

| llleo a răspuns:

Mult nu mai e.