| oCiudata a întrebat:

Daca ai putea schimba ceva la tine ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
| Serafir a răspuns:

As da putin timpul inapoi sa-mi schimb mentalitatea happy si o cicatrice

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Este o "filozofeala" auzita probabil, dar eu una ma bazez pe ea.Eu nu vreau sa schimb nimic la mine, chiar daca as avea posibilitatea.Nu.De ce? Pentru ca toate greselile, la fel ca orice lucru pe lumea asta, au un scop.Sa vrei sa dai timpul inapoi ca sa indrepti ceva,inseamna ca nu esti multumit cu tine insuti.E gresit,trebuie sa fi multumit de tine insuti si sa ai incredere in tine,trebuie sa te "ajuti" pe tine,acum un an nu as fi vorbit asa, as fi zis "Dau timpul inapoi si schimb tot" dar, intr-un an omul se mai maturizeaza.Nu vreau sa schimb nimic, I am beautiful just the way I am.

| browneyes99 a răspuns:

Pai daca as putea schimba ceva la mine...N'as schimba nimic.Prefer sa imi asum lucrurile pe care le'am facut.N'are sens sa zic"ce n'as da..."! Ce'i facut e bun facut.
Iar daca te referi la aspectul fizic, fiecare cum ne'a lasat Dumnezeu.

| Ecea a răspuns:

Nimic,sunt perfect din punct de vedere psihic.

| MadalinaDaiana a răspuns:

Nu as vrea sa ma intorc in timp ca sa imi schimb defecte leas lasa asa cum sunt ele ...Singurul lucru care las schimba ar fi ochii... Miar placea sa ii am albastri tongue stiu ca pot sa imi pun lentile dar as vrea sa ii am naturali tongue

| UtzZza a răspuns:

O greseala farte mare din trecut...si atunci viata mea ar fi ca o poveste sad pacat ca nu pot

| savalucian a răspuns:

Faptul ca sunt un nenorocit! un om de nimic!