| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea schimba la tine doar un singur lucru, ce ai vrea sa schimbi? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Alissss a răspuns:

Nu as schimba nimic la mine, pentru ca fiecare e frumos in felul lui si perfect asa cum e. [cu toate ca mi-as dori sa am ochii albastri, nu i-as schimba daca as putea.]

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

As vrea sa nu mai fiu asa sensibila si sa nu mai pun atata la suflet

| Andrei233 a răspuns:

Hmm,grea intrebare. Uneori sufar din cauza ca am un suflet prea bun si imi place sa ajut.Asta as vrea sa schimb happy

| Lace a răspuns:

Pun totul la suflet, mă gândesc uneori la cei din jur şi uit de mine! Sunt foarte naivă şi cu siguranţă acesta este primul lucru pe care l-aş schimba.
Baftă!

| AnnePlatt a răspuns:

Eu nu as vrea sa schimb nimic la mine...Deoarece, fiecare are ceva anume, ceva special...Iar, uneori lucrul ce ai vrea sa il schimbi este chiar cel care te face mai diferita de ceilalti, intr-un sens bun.Imi place asa cum sunt!

| elenutza27 a răspuns:

Nimic

| NeverSayNever a răspuns:

Nu stiu sigur daca as schimba ceva... poate orgoliul si timiditatea.Dar tu ce ai schimba la tine?

| NeverSayNever a răspuns:

Hei eu consider ca ai ochii super frumosi, eu ador ochii caprui, vrei sa facem schimb eu ii am verzi...glumesc...fi mandru de culoarea ochilor tai

| Flyn a răspuns:

Sincera sa fiu nu as schimba nimic.poate ca unii sunt mai grasi ca sa zis asalaughing. altii mai slabi. unii frumosi.altii urati.dar toti suntem speciali in felul nostru.si mi-as dori din toata inima sa am ochi albastrii in locul celor caprui, dar nu mai conteazaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mainile mele ar scrie,,Totul,,,dar creierul mi-ar spune ca mai am multe de corectat, printre si care incapatanarea mea de,, taur,,.happy

| iloveshoes a răspuns:

Picioarele. Nu prea imi plac picioarele mele. In rest nu as schimba nimic.

| ad33 a răspuns:

Nasul:d...poate ti se pare penibil dar asta as schimba fizic