| Face2face a întrebat:

Daca ai putea zbura, care ar fi primul loc unde te-ai duce? Si de ce? Pup

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ar fi o chestie doar daca as putea zbura mereu. Nu doar o singura data. Si depinde si in cat timp as ajunge la destinatie. Mi-ar placea sa ma pot teleporta deodata unde vreau eu. Mereu am visat la asta. Sa cunosc lumea, sa calatoresc peste tot. Sa ma gandesc la un loc si sa pot sa ma teleportez acolo imediat. Acum as vrea sa fiu in alt oras din Romania. Unde este cineva deosebit.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa vad unde si-au facut casuta Peter Pan & Wendylove struck

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cat mai departe de Romania

| JustShadows a răspuns:

Hye!^_^Daca as putea zbura, primul lor in care m-as duce ar fi la...prietenul meu, care e cam departe de mine. Dar m-as duce acolo doar ca sa-l pot lua cu mine, sa mergem pe Luna.Sa pot fi macar o clipa singura cu el.Ar fi multe lucruri si locuri in care as vrea sa merg daca as putea zbura, mereu mi-am dorit sa pot! Dar am invatat acum cand am crescut ca a zbura nu e atat de important, poate doar atunci cand intervine dorul, dar de aceea exista el...Ca sa ne invatam sa facem fata unui astfel de sentiment. Dar in secunda asta as zbura la prietenul meu, cum am mai spus, sa-l pot strange in brate, si sa-i pot spune cat de dor mi-a fost de el! Tu unde ai zbura pentru prima data? Ai grija de tine!happy

| BlueDreams a răspuns:

Prin America sa ma plimb pe la Hollywoodlaughing))

| RoxannaST a răspuns:

Avand in vedere ca sunt in Spania, as zbura in Romania.langa cei dragi happy

| kaTTsu a răspuns:

Pai pot laughing, dar nu am sa fiu ironic ca am priceput ce vrei sa spui.
Eu nu am aripi, dar daca as putea as zbura pana cand mi s-ar zdrobi aripile, iar eu sa profit de fiecare clipa alaturi de prietenul meu cerul si amicul meu vantul.
Sanatate si numai bine!

| elypisssy a răspuns:

Ella poate ti se pare stupid ceti zic dar e adevarat daca as putea zbura mas duce in canada la justin bieber sa-i spun cal iubesc mult si ca vreau sa fiu cu el

| AndrA14 a răspuns:

Daca as putea zburaaaaa... m-as intoarce in Romania chiar si cateva clipe sa o privesc pe bunica mea...sa vad daca totul e in regula :X
si as mai vizitao si pe prietena mea cea mai buna care locuieste langa bunica meahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare, sa zbor peste valuri si sa ma indrept spre amurg.

| YukiMrM a răspuns:

Daca as putea zbura as **** in aer smug