| raimbowfly a întrebat:

Daca ai putea zbura ce locuri ai vizita? Dar daca ai fi invizibil ce ai face?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As zbura peste tot, in locuri nevizitate pana in prezent iar daca as fi invizibila ar fi si mai bine....as sti intr-adevar cine imi e adevarat prieten si cine nu [si multe altele]

| positivity a răspuns:

Să zicem că aş pute zbura, să fiu singurul om din lume care poate zbura.
M-aş îndrepta direct către Japonia, dar nu singură, ci mi-aş lua singura prietenă în spate, şi am zbura împreună.
Cam ăsta e planul meu dacă aş putea zbura.
Iar dacă aş fi invizibilă, m-am răzbuna pe toţi cei care mi-au făcut rău în toți anii pe care i-am trăit alături de ei.
Ştiu că doar persoanele slabe se răzbună, dar aceasta este o şansă unică!

| LauriK_9092 a răspuns:

Londrasmug

| DedeeAndreea a răspuns:

Daca as putea zbura as vizita toate tarile,orasele, toate locurile posibile, si daca as fi invizibila, as speria oamenii, prefacandu-ma ca-s o fantoma.

| TheSmith a răspuns:

As "sta" pe TPU!

| Dudyy a răspuns:

Daca as putea zbura thinking As dormiii mai mult si as ajunge mai repede la scoalalaughing. Daca as fi invizibil thinking cred ca as sparge o banca =]]

| Lavyx a răspuns:

Buna intrebare! Daca as putea zbura,as pleca undeva departe,as vizita tot ce imi doresc eu,as sta pe aripa avionului nefiindu-mi frica ca poate voi cadea,as zbura pana deasupra norilor sa vad curcubeul,daca as fi invizibila as putea afla multe secrete, as afla cine ma barfeste, cine sunt dusmanii mei, si m-as si amuza pe tema asta, facand farse.Iar daca aceste puteri sunt combinate as fi invincibila, dar sunt doar fantezii.