| TudorFox a întrebat:

Daca ai sobolani, cand dormi vin la tine? Pentru ca eu cred ca am si de aia va intreb + ca m-am si trezit intr-o dimineata cu o rana la urechea stanga pe care nu mi-am facut-o eu

4 răspunsuri:
| Mynameis93 a răspuns:

Dacă întrebarea nu e la mişto, da, e posibil.Eu zic să îți iei o pisică, scapi de ei.Sau pui curse pentru şoareci.Baftă cu asta.

| TudorFox explică (pentru Mynameis93):

Ti s-a intamplat si tie sau de ce spui ca e posibil?

| Mynameis93 a răspuns (pentru TudorFox):

Da lol.Stau la casă, deci am pățit-o.

| NorNegru a răspuns:

Salut! Locuiești la casă, la sat? Aș putea să adaug, pe lângă pisică și cursele pentru rozătoare, otrava (sub orice formă) pentru șoareci/șobolani. Sănătate!