| Denision a întrebat:

Dacă ai vrea să te muți din orașul tău într-un alt oraș, ce oraș ai alege?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

As alege Brasov pentru ca mi s-a parut un oras linistit si m-a cucerit de cand am fost acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Brașovul ar fi un oraș în care mi ar plăcea sa stau

| SilentRain a răspuns:

Constanta

| Victoria18 a răspuns:

Pitesti. E linistit si frumoshappy ma atrage pentru ca acolo a trait si tata intr-un timp si are o universitate buna pe care o pot urma, e cea mai apropiata de judetul meu. Plus ca acolo am si rude pe care le pot vizita foarte usor.

| wpetterssone a răspuns:

Stockholm ar fi prea aglomerat pentru mine, însă Uppsala este mai liber. Deocamdată sunt mulțumit de orașul în care locuiesc din Uppsala län.

| Elide a răspuns:

Stau in București și Nu, nu mi.ar place sa stau in vreun alt oras

| Denision explică:

*și de ce?