| rox_8767 a întrebat:

Daca am abonament pot sa scot abonamentul si sa bag cartela? sa platesc doar abonamentul?

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Sa scoti cartela cu abonamentu din telefon. si sa bagi o alta cartela nu? Da cum sa nu nuami sa nu fie codat tel ca daca e codat trebuie sa bagi o cartela din aceeas reteahappy
Numai bine!

1 răspuns:
| PauLa.M a răspuns:

In momentul in care faci un abonament de exemplu pe un an. trebuie sa platesti abonamentul un an, dupa un an cand ai terminat de platit, poti sa iti transferi numarul pe cartiela sau sa prelungesti abonamentu'.