| Alexandra12399 a întrebat:

Daca am dat ignore unei persoane, unde pot vedea ce mesaje imi trimite?
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Daca ai sters-o din lista de mess(fara sa-i dai ignore) poti vedea ce mesaje iti lasa si poti comunica cu ea, dar daca ai sters-o din lista si i-ai dat si ignore nu mai poti vorbi cu ea deloc si nici nu-i mai poti vedea mesajele.
Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Daca i-ai dat ignore nu mai poti vedea ce mesaje iti trimite.

| Maomau a răspuns:

Nu poti vedea ca dupa ce i-ai dat ignore nu-ti mai poate trimite mesaje, decat eventual pe Emailul tau pe care l-ai pus la dispozitie cand ai facut contul pe TPU

| AndreeaMagnifique a răspuns:

Uh, daca i-ai dat ignor nu m-ai vezi ce mesaje ti-a trimis.

Logic, nu crezi?