| Claudia_3811 a întrebat:

Daca am deja Sims 2 si vreau sa-mi instalez sims 2 seasons sau oricare altul, cum fac? Imi descarc de pe internet sims 2 seasons (sau oricare mi-l doresc) si il instalez? Iar apoi cand intru in sims 2 va fi sims 2 seasons? Nu ma pricep, va rog sa-mi explicati!

3 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Il instalezi, season-ul, si pe desktop iti va aparea o noua iconita Sims 2 Season. Apesi acolo, nu pe iconita originala Sims 2winking. Parca ultimul sims 2 e cel apartment life. Exact aceeasi treaba faci. Le instalezi pe toate(daca vrei) si cand vrei sa te joci, avandu-le pe toate in joc, dai pe ultima iconita de pe desktop cu sims 2, adica cea Sims 2 Apartment Life.
Good luck!>big grin

| AndreysWdk321 a răspuns (pentru DianaAndra1):

Buna.imi poti spune si mie cum instalez sims 2 pets? ..lam instalat si nu stiu cum sa bag crakul..imi poti spune te rog?

| SpInErS a răspuns:

Nu stiu sigut mi se pare ca trebuie sa iti iei decat season-u si intra el automat in sims2 asa a facut un prieten