| Cristinusr a întrebat:

Daca am facut sex la 14 ani e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Sunt de acord cu aXy99, depinde. Pentru ca daca ai facut-o mai mul ca sa scapi de grija si nu pentru ca ai fost pregatit/a atunci consider ca ar fi trebuit sa te fi gandit mai bine inainte sa o faci
Fiecare se simte confortabil la un moment, mai devreme sau mai tarziu, conteaza sa fi folosit protectie ca sa eviti orice fel de grija. Pana la urma ce a fost a fost, degeaba te mai gandesti acum daca e vreo problema sau nu
Si repet, daca tu te-ai simtit bine si ai folosit protectie inseamna ca nu e nicio problema, nu are rost sa te simti prost pentru ceva ce te-a facut fericit/a la un moment dat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa vezi peste cateva luni.

| Andreeush a răspuns:

Cam prea devreme.

| aXy99 a răspuns:

Depinde.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Bravo tie.Esti fortaaa. Daca esti baiat esti mare smecher. Daca esti fata, e mai urat.

Acum sa trecem la partea serioasa.Trebuie sa faci mereu protejat. Daca fata cu care ai facut, ramane insarcinata, tu ce faci.Se afla si intrati amandoi in belele.Sau puteti lua boli. Poate chiar ea pentru ca nu ai organele genitale dezvoltate complet.

In rest, te mai felicit pentru realizarea aceasta. Daca nu ai avut prezervativ, nu te mai felicit atat de mult